Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Antalyada
Mihriban Ünay Kimdir

Çocuklarımızın duygusal ihtiyaçlarına dikkat etmek, onların mutluluğunu ve sağlıklı gelişimini sağlamada kritik öneme sahiptir.

– Daniel Goleman

Uzm. Dr. Mihriban Ünay

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi | Psikoterapist

Merhaba, ben Manavgat'ta doğup büyümüş, çocuk ve ergen psikiyatristi olarak hizmet veren bir hekimim.

İlkokul eğitimimi Alanya'da, ortaokul ve lise eğitimimi ise Manavgat'ta tamamladım. Akademik hayatıma 2007 yılında Manavgat Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladım.

2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlığımı tamamladım. Mecburi hizmetimi Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatristi olarak yerine getirdim ve bölge halkına hizmet sundum.

2022 yılı Temmuz ayı itibariyle Antalya'da kendi Çocuk ve Genç Psikiyatri Kliniği'mi açtım ve burada genç nesillerin sağlıklı bir şekilde gelişimlerini desteklemeye çalışıyorum.

Ailelerimiz ve diğer ekip üyelerimizle birlikte çalışarak, çocuk ve gençlerin ruh sağlığına yönelik en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kendi kliniğimde özellikle çocuk ve gençlerde görülen depresyon, anksiyete, obsesif-kompulsif bozukluk, yeme bozuklukları, davranış problemleri gibi konularda danışmanlık ve tedavi hizmetleri sunuyorum.

Biri 7, diğeri 2 yaşında iki çocuk annesi bir ebeveyn olarak da, çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesinin ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Bu nedenle çocuklarla çalışma alanımda, ebeveynlerin de yakın takibi ve işbirliği büyük önem taşıyor.

Çocuklar ve gençlerle çalışma deneyimlerimi ve klinik tecrübelerimi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Kendi kliniğimde hizmet verirken, tüm çocukların ve gençlerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve hayatlarını mutlu geçirmeleri için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Antalya Çocuk Psikiyatristi Mihriban Ünay

0546 1771 546

Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

Telefonla Ara
Whatsapp'tan Yaz